PROVOKATÖR VEKİL YİNE HALT ETTİ …

PROVOKATÖR VEKİL YİNE HALT ETTİ …

Mardin’in DENsiz vekillerinden biri olan DEM Partisi Milletvekili Saliha Aydeniz 15 kişinin yanarak can verdiği yangın faciasından sonra, vefat edenlerin taziye çadırında konser vermeye ve şov yapmaya kalktı.

Her fırsatta PKK ve Kirli ideolojilere maşalık görevini misyonedinmiş bu tür siyaset kalkanı arkasına saklanan hadsiz ve hain kişiler taziye çadırı, insan ve toplum acısı demeden kirli kalpleri ve niyetlerini ortaya koymaktan, toplum huzurunu bozmaktan ve kinlerini kusmaktan vazgeçmemeye devam ediyorlar.

Taziye çadırına başsağlığı dileğinde bulunmak üzere giden Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, Ak Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu, İl Emniyet Müdürü Cebrail Buğday ve beraberindeki heyetle karşılaşan Milletsiz Vekil Saliha Aydeniz alanı fırsata çevirip provakasyonda bulunarak Vali Tuncay Akkoyun’a “ Hangi yüzle buradasın “ şeklinde tepki gösterdi.

ŞEREFLİ KÜRT HALKI VE TAZİYE SAHİPLERİ GEREKENİ YAPIP HADSİZ VE NURSUZ BU VEKİLE GEREKEN CEVABI VERSELERDE YİNE KENDİSİNE BİR KAÇ SORU SORMADAN GEÇMEYECEĞİZ.

Zihniyetinizin ahlaksızlığını bildiğim için size taziye ziyaretleri adabını hatırlatıp UTANMIYORMUSUN demeyeceğim.
Bu güne kadar eşşek yüküyle aldığın vekil maaşı ve vekillik imkanları karşılığında bölge halkına zerre bir faydan veya bölge kalkınmasına yönelik ne gibi bir icraatın var ?
Yangın süresince saniye saniye koordinasyon merkezine Başkanlık yapan Mardin Valisi Tuncay Akkoyun ve Devletin şerefli insanları yangın mahallinde canla başla çalışırken acaba sen nerede ne halt işliyordun ?
Vali ve vatandaşlar omuz omuza yangın süresince çabalarını en üst düzeyde sürdürürken senin o Büyükşehir Belediye Başkanın nerede ve ne yapıyordu ?
Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, Ak Parti İl Başkanı Vahap Alma ve tüm yönetimleri sahada kalkan görevi yaparken, sen ve kirli zihniyetinizin ürünü olan şebekler neredeydiniz ?
Jandarmanın şerefli Türk askerleri, Emniyetin şerefli Polisleri Kürt Türk demeden vatan ve Millet uğruna o yangının tam orta yerine kendilerini atıp insan kurtarırken, senin ağzından çıkan dışkı türündeki sözlerin ve sözlerine şak şak yapan itlerin nerede ve ne yapıyorlardı ?

Olmadı saliha olmadı … bu da gol değil …

40 yıldır bölmeye çalıştığınız vatan ve millet değerlerini bölemediniz, BÖLEMEYECEKSİNİZ. Kürt Türk arasındaki sokmaya çalıştığınız nifak tohumları yeşermedi YEŞERMEYECEK. Toplumu pis niyetlerinize artık daha fazla maşa edemeyeceksiniz. Bu yüzden halt ettiğin bu eyleminden, provokasyonundan dolayı özür dile ve o kutsal vekillik görevinden de istifa et. Senin ne bölgeye, ne dünayaya, ne de her hangi bir toprağa maydanoz olma kriterin bile yok. Ülkemi, Milletimi ve Şehrimin insanlarını rahat bırak ve DEFOL …

Bir yanıt yazın