EUROPCAR MARDİN TURİZM’E İMZA ATTI

EUROPCAR MARDİN TURİZM’E İMZA ATTI

Tarih ve Turizm Kenti Mardin son yılların gözde gezi merkezleri arasında ilk 5’e girerken, Turizm Gezi kalitesinin öncü isimleri arasına Araç Kiralama Firması olan EuropcarMardin kuruluşu girdi.

Hizmet kalitesi, güvenliğe verdiği önem, uygun fiyat politikasıyla tarih şehrine gelen turistlerin ana tercihi haline gelen Europcar Mardin bu tutumuyla vizyon kenti Mardin’e katma değer kazandırmayı başardı.

Europcar Mardin İşletme Sahibi Fırat Bakaç 2024 Turizm sezonu ile ilgili şunları söyledi. “ Mardin Dünya genelinden gelen konuklarını ağırlama yönünde her geçen yıl daha etkin ağırlama ve konfor yaratma hususlarında önemli yol katetmişve biz de Europcar ailesi olarak gelen konuklarımıza güvenli ve konforlu araç filomuzla ve çeşit zenginliğimizle tarihi kentimizde tarihi anılar yaşamalarına yardımcı olma çabasındayız.

Europcar ailesi olarak araçlarımızda konuklarımızın sadece araç teminini değil aynı zamanda şehrimizin turizm zenginliklerine yönelik ücretsiz danışmanlık ve rehberlik hizmetini de vermekteyiz.

Ülkemizin en etkin araç kiralama markası olan Europcar’ınhizmet odaklı politikalarından taviz vermeden sürdürdüğümüz çalışmalarımızla şehrimize gelen bizimle çalışmayı tercih eden konuklarımızı Mardin’de kendi evlerinde yaşıyor hissini kazandırmaya gayret ediyoruz “ şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın