HADSİZ VE TERBİYESİZ

Aslında başlık az bile oldu ama iç sesimin tercümesini siz okuyucularım eminim ki anlamışsınızdır. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan bahsediyorum.

CHP’nin Kılıçdaroğlu ile birlikte başlayan akıl almaz politikaları nedeniyle aslında hem CHP’de hadsiz isimlerin tırmanışı, hem de Türk siyaset tarihindeki yerini koruyamayan bir parti haline gelmesi, Atatürk çizgisinden ve sosyal demokrasiden tamamen uzak, SOL kimlik kaybına uğramış bir parti haline gelen CHP’de yeni yetme şarlatanlarla siyasi üslup ve siyaset etiğinden uzak davranışlarla İktidarı Muhalefetsiz bırakmaya devam etmekteler.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İmamoğlu’nun ivme kaybetmesini fırsat bilerek ortaya saçma sapan bir çıkışla hem kendi partisinin genel başkanına, hem de Türkiye Cumhuriyetinin Başkanına derin bir hadsizlik ve edepsizlik yapmıştır.

Kendi Twitter hesabından, kendi genel başkanına seslenen Tanju Özcan Cumhurbaşkanı adayı olmak istediğini belirtmiş !!!

Bana Yol ver şu kibir abidesinin defterini büreyim demiş !!!

Yetmedi … Kendi Genel Başkanına ayar çekmiiş ve siyaset iddia işidir demiş. Yani kılıçdaroğluna İddiasız demiş !!!

Bana yol ver demiş !!! E Cehennemin dibine kadar yolun var Tanju Özcan.

Bu işleri sosyal medya hesabından hallederek popülerite kazanacağını zanneden kıt akıllı bu adamın geçtiğimiz günlerde Ak Partili Meclis Üyesi bir kadına sarf ettiği edep, ahlak ve namustan uzak sözlerden sonra kalkmış şimdi de Cumhurbaşkanı adayı olmak istemiş.

Zavallı CHP … Önce İmamoğlu, ardından Kaftancıoğlu, şimdi de Tanju Özcan… bakalım Kılıçdaroğlu’nu ezecek daha kaç baş çıkacak parti içinden.

Gelelim defterini düreceğin erdoğan’a… Ey Tanju Özcan buna cibilliyetin, boyun, ahlakın, donatın ve kısacası aklın ermez… Genel Başkanına bana yol ver demişsin ya, eğer Genel Başkanın akıllı adamsa sana evinin yolunu gösterir.

Siyaseten ettiğiniz bu terbiyesiz ve hadsiz söylemleriniz, özellikle çocuk ve gençlere zehir aşısıdır. Tarih seni ve senin gibi edep dışı söylemler ile siyaseti kirletenleri unutmayacak ve affetmeyecek.

 

Murat Çuhadar

Türkiye’nin Yaşam Koçu

 

 

 

Bir yanıt yazın