Survivor’da kim elendi 19 Nisan? Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’a veda eden isim belli oluyor! 2022 All Star’da ünlüler ve gönüllüler, hafta boyunca dört dokunulmazlık yarışına çıktı ve nefes kesen bir performans ortaya koydu. Ancak dört oyunun da kaybedeni gönüllüler oldu. Eleme adaylarını belirleyen mavi takımdan bir isim, 19 Nisan akşamı Survivor olma hayallerine veda ediyor. Öncesinde ise ödül oyunu gerçekleşti. İşte, Survivor’da yaşananlar…

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Gönüllüler takımı, ünlülere karşı bu zamana kadar aldıkları en ağır mağlubiyet ile haftayı tamamladı. Dört dokunulmazlık oyununda da kaybeden taraf gönüllüler oldu ve dört ismi potaya soktu. Akabinde elemeden hemen önce beklenen ödül için zorlu bir mücadele gerçekleşti.

Haftanın ödülü ise bir hafta boyunca uyku çekecekleri yataklar ve Bursa kebabı yemeği oldu.

Kadınlar mücadelesini 8-7 ünlüler kazandı. Erkekler yarışının kazananı da gönüllüler oldu ve en iyiler turuna geçildi. 3-0’lık en iyiler turunun ve ödülün kazananı gönüllüler oldu.

Oyun esnasında Nagihan’ın oyunun ardından atış yapması konusunda Hikmet’in uyarması, gerginliğe neden oldu. Nagihan, yaşanaların ardından Hikmet’e sert sözler sarf etti. Hikmet de bu nedenle oyun alanından uzaklaştı. Ödül oyununun son bulmasının hemen ardından Murat Ceylan, yaşanan gerilimle ilgili Nagihan’a, ”Ben bugün senin daha soğuk kanlı olup bir yerde durmanı çok istedim.Çünkü benim tanıdığım Nagihan sinirlenir, kızar ama bir yerde durur. Hiçbir isim bu kadar kötü sözü kaldıramaz.” ifadelerini kullanırken Hikmet’e de soğukkanlılığı nedeniyle teşekkür etti.

SURVİVOR KİM GİTTİ?

Haftanın eleme adayları gönüllülerden çıktı. Kadınlar potası olmasına karar veren gönüllülerden, en çok oyu alan; Evrim, Ayşe, Nisa ve Yağmur haftanın gitme adayları oldu. Elenen isim şu an belirlenmedi.

Kaynak

Bir yanıt yazın