Songül Karlı estetik yaptırdığı anları paylaştı!

Son dönemde eski eşi Metin Yüce tarafından dolandırıldığına ilişkin haberlerle gündemde olan sunucu Songül Karlı, geçtiğimiz yıl Seda Sayan’ın izinden giderek yüzüne ‘Fransız Askısı’ yaptırmıştı.

Karlı, güzellik uğruna bir kez daha yüzünü gerdirdi. 48 yaşındaki şarkıcı, o anları da sosyal medya hesabından yayınladı. Son halini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Songül Karlı’nın değişimi, dikkat çekti.

FİLTRELİ POZUNU PAYLAŞTI

440 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını aktif olarak kullanan Songül Karlı, sık sık filtre uyguladığı fotoğraflarını paylaşıyor. Şarkıcı son olarak ayna karşısında kırmızı bornozluyla çektiği filtreli fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Songül Karlı’nın eski eşi Metin Yüncü’ye 10 yıla kadar hapis istemi!

PAYLAŞIMI TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Şarkıcının paylaşımı sosyal medya kullanıcılarını da ikiye böldü. Bir kısım Karlı’nın filtreli halini çok beğenirken bir kısım da “Filtre çok olmuş”, “Filtresiz daha güzelsin” ve “Eski haline dön” yorumları yapıldı.

GÜZELLİK İÇİN BIÇAK ALTINA YATTILAR

Öte yandan daha önce şarkıcı Seda Sayan da ‘Fransız Askısı’ yaptırmış ve uzun süre konuşulmuştu. Sayan’ın operasyonu sonrası pek çok isim de bu yöntemi uygulatmaya başlamıştı.

Seda Sayan düğün öncesi son haliyle şaşırttı

“DOKTORUM JEREMY MEEKS’İ ÖRNEK ALDI”

Geçtiğimiz aylarda ‘Fransız Askısı’ yöntemiyle yüzünü gerdiren şarkıcı Berksan da Seda Sayan’a benzetilmişti. Değişimiyle şaşırtan 42 yaşındaki sanatçı, doktorunun yeni yüzünde model Jeremy Meeks’i örnek aldığını söylemişti.

“SEDA SAYDAN’DAN GÜÇ ALDIM”

Aynı yöntemle yüzünü gerdiren Serap Paköz de aynı yöntemi denemişti. Paköz, “Bazı kadınlar yıllardır yaptırıyor, haber olmuyor. Ben yaptırınca tuhaf karşılandı. Seda Sayan’dan güç aldım ve kendimi iyi hissetmek için yaptırdım. Çok eleştiren de oldu. İlk başta çok tedirgin oldum ama şimdi çok mutluyum. 10 yıl daha ekranlarda bulunurum” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak

Bir yanıt yazın